logo

ZAKUP Z?OTA PO KAWA?KU
logo

Program Narastający Zakup Kruszcu czyli zakup złota po kawałku

Jak powszechnie wiadomo, cena 1 grama złota spada wraz ze wzrostem wielkości kupowanej sztabki. Im mniejsze sztabki kupujemy, tym więcej płacimy za 1 gram złota. Aby nasze lokowanie pieniędzy w złocie miało sens powinniśmy kupować odpowiednio duże sztabki. Jednak w oszczędzaniu nie chodzi tylko o posiadanie produktu lecz o ewentualne łatwe jego późniejsze zbycie. Dlatego najkorzystniejsze są sztabki 1 uncjowe (31,1g) oraz 10g.

Niestety dla wielu z nas jednorazowy wydatek rzędu kilku tysięcy złotych jest wydatkiem dosyć znacznym i nie każdego stać na taką decyzję. W Programie Narastający Zakup Kruszcu klient deklaruje kwotę docelową i realizuje ją regularnymi wpłatami miesięcznymi w kwocie nie mniejszej niż 200,00 zł. Każdy z uczestników programu gromadzi złoto według swoich możliwości do sztaby o wcześniej zadeklarowanej gramaturze.

Bez względu na wysokość wpłaty, każdy kupuje złoto w cenie 1 grama ze sztaby o zadeklarowanej gramaturze, z dnia zaksięgowania wpłaty. Kupione złoto zostaje przypisane klientowi Programu z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Kiedy uczestnik uzbiera 10g lub 31,1g złota (zależnie od deklaracji), odbiera swoją sztabę i gromadzi następną.

By przystąpić do Programu NZK należy zapłacić marżę handlową w wysokości 4% kwoty docelowej wraz z pierwszą wpłatą. Istnieje możliwość spłaty tej marży w ratach, wówczas wynosi ona 7% kwoty docelowej. Jest to jedyny koszt jaki ponosi uczestnik Programu NZK.

Gromadzenie złota inwestycyjnego w taki sposób pozwala:

• Uśrednić cenę zakupu.
• Uwolnić się od emocji związanych z wahaniami ceny złota.
• Spokojnie zbudować solidne zabezpieczenie majątku.
• Zostać świadomym uczestnikiem rynku złota.

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń
+48 885 71 71 71  

lub wyślij wiadomość